Zdrowie i siła

OLAPLEX

Olaplex maksymalizuje siłę włosów poprzez ponowne połączenie zerwanych wiązań siarkowych dwusiarczkowych we włosach, co nadaje im grubszy, zdrowszy i silniejszy wygląd. 

Wiązania włosów pękają, gdy są farbowane i poddawane regularnym zabiegom termicznym i chemicznym.  Pozwala odbudować siłę, strukturę i integralność włosów i jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami włosów.

Naturalność

Nashi Argan

Nashi Argan to firma prosto z Włoch skupiająca się na produktach przyjaznych dla człowieka i środowiska . Wszystkie ich produkty i zabiegi są wolne od chlorku sodu, siarczanów, fosforanów i parabenów.

Argan Oil zawarty w każdym produkcie firmy Nashi jest znanym z wysokiej wydajności od wielu lat rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów włosów, osiągając najlepsze możliwe rezultaty.

Bez amoniaku

INOA

INOA to wiodąca gama trwałych farb do włosów bez amoniaku z technologią Oil Delivery System (ODS2), do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki wiedzy fryzjera i szczegółowej konsultacji kolorów możesz uzyskać idealny odcień wolny od amoniaku!

Głębokie odżywienie

Philip Kingsley

Głęboko odżywiający zabieg Elastysizer Philip Kingsley jest wyjątkowym produktem zapewniającym przypływ wilgoci w strukturze włosa i jest szczególnie korzystny w przypadku wyjątkowo zniszczonych włosów.

Ten super intensywnie nawilżający zabieg dodaje jedwabistości, sprężystości, elastyczności i siły. Kombinacja składników zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV pomagając przedłużyć żywotność kolorów.